Menu

Biedronka - Gazetka, Promocje, Konkurs

Najświeższe informacje o sieci sklepów Biedronka. Promocje, Zniżki, Wyprzedaże, Gazetki.

Biedronka będzie promować wina i sery z Portugalii

biedronka2015

W sieci sklepów Biedronka od 30 października dostępne będą wina i sery z Portugalii. To kolejny krok tej sieci w kierunku uczynienia oferty bardziej zróżnicowaną, przypominającą nie asortyment dyskontowy, lecz supermarketowy.

Oferta win przygotowana została przy współpracy z sommelierem Tomaszem Koleckim-Majewiczem. Wybrane wina pochodzą z takich regionów Portugalii, jak Lisboa, Setubal, Alentejo, Douro & Minho, Beiras, Tejo i Madeira. Klientom wybór win ułatwić mają opisy zamieszczone w folderze oraz specjalne oznaczenia, odnoszące się do głównych cech wina określających jego budowę, rześkość, słodycz, taniczność i aromatyczność.

Wśród portugalskich specjałów kulinarnych w Biedronce dostępne będą następujące sery: ser kozi Palhais de Portugal, lekko solony, o intensywnym smaku, a także ser Saloio Gourmet w dwóch wersjach: kozi dojrzewający z ziarnami czarnego pieprzu oraz dojrzewający z mleka krowiego, koziego i owczego.

Biedronka to sieć sklepów dyskontowych należących do spółki akcyjnej Jeronimo Martins Polska, której właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins. Pod względem liczby sklepów jest to największa zagraniczna sieć handlowa w Polsce.

© Biedronka - Gazetka, Promocje, Konkurs
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci